Gdzie kupić tani certyfikat SSL

Certyfikat SSL jest rzeczą niezbędną, jeśli zależy nam na bezpieczeństwie naszej strony oraz dobrej opinii wśród użytkowników. Zapewnia on bezpieczeństwo przechowywania danych, co jest szczególnie ważne, np. podczas prowadzenia sklepu internetowego.

Certyfikaty SSL dla stron www

Podczas zakupów w sklepie internetowych, klienci zostawiają bardzo wrażliwe dane, które nie powinny znaleźć się poza naszą stroną internetową. Certyfikat SSL został stworzony w celu ochrony przed takimi sytuacjami. Posiadanie takiego certyfikatu nie jest co prawda obowiązkiem, jednak jeśli zależy nam na renomie naszej strony internetowej i dopasowaniu się do panujących standardów to posiadanie takiego certyfikatu powinno być dla nas rzeczną absolutnie konieczną.

Istnieje wiele serwisów, które posiadają w swojej ofercie certyfikaty SSL. Najczęściej takie serwisy oferują kompleksową obsługę w dziedzinie zakupu usług niezbędnych do tworzenia stron internetowych.

Oprócz certyfikatów SSL, na takich stronach znajdziemy również bogatą ofertę usług hostingowych oraz domeny w bardzo przyzwoitych cenach. Wielu ludzi zastanawia się nad tym, gdzie kupić tani certyfikat SSL dla strony www. Osobiście uważam, że godną polecenia opcją są tanie certyfikaty SSL z kru.pl. Serwis oprócz certyfikatów posiada również domeny w wielu popularnych rozszerzeniach, których koszt rozpoczyna się od 9.89 zł za rok oraz usługi hostingowe w bardzo niskich cenach.

Większość usług hostingowych na stronie kru.pl oferuje dostęp do certyfikatu SSL za darmo, jednak istnieje też możliwość zakupu samego certyfikatu, w różnych wariantach cenowych. Certyfikaty, które możemy zakupić za pośrednictwem kru.pl różnią się od siebie w dużym stopniu, w związku z czym warto zdać sobie sprawę z tego, czego właściwie oczekujemy od posiadania certyfikatu SSL. Najbardziej popularną opcją na stronie jest certyfikat Positive SSL, którego koszt wynosi 29 złotych. Taki certyfikat SSL w kru.pl to świetne rozwiązanie dla osób, które dopiero stawiają pierwsze kroki i uczą się tworzenia stron internetowych.

Więcej: https://www.kru.pl/

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPraca w opiece
Następny artykułZadbaj o kręgosłup

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here